Kategorie

Výrobci

Odběr novinek [Newsletter]

Kanál RSS

Nebyl přidán žádný RSS kanál

sportaoutdoor.cz

Vítáme vás v našem e-shopu SPORT & OUTDOOR.cz. Jsme rádi, že jste navštívili naše stránky a rádi bychom vás seznámili s naší nabídkou. Zaměřujeme se převážně na sportovní oblečení, obuv, doplňky a potřeby určené ke sportu i pro volný čas. Vybavíme vás na zimu i na léto. Do svého sortimentu jsme zařadili jak celoroční zboží, tak sezónní nabídku například plavek nebo lyžařských bund. U nás si přijdou na své milovníci zimních i letních sportů, ale také ti, kteří neholdují žádnému sportu a mají rádi pohodlné a praktické věci.

Abychom vám co nejvíce usnadnili hledání a výběr zboží, snažili jsme se udělat naše stránky maximálně přehledné. Vybírat lze snadno podle kategorií nebo přímo podle jednotlivých výrobců. Vsadili jsme na osvědčené značky, na které je opravdu spolehnutí. Plavky přináší oblíbená česká značka LITEX. Při sportování i volnočasových aktivitách jistě oceníte prodyšné aktivní prádlo MOIRA. Sportovní oblečení zastupují značky Loap, Nell, Warmpeace, Bastard či Northfinder. Většinou se jedná o ryze české výrobce. Dobře si uvědomujeme, že česká kvalita je jedinečná.

Jednotlivé sekce se zaměřují na oblečení, obuv, plavky, turistiku, camping, zdraví a láhve na pití. Abyste byli na cestách plně vybaveni, můžete si u nás vybrat také vysoce kvalitní nůž Victorinox nebo Wenger.

Pravidelně pro vás připravujeme slevové akce a výprodeje, zejména pak na sezónního zboží. Snažíme se, aby naše produkty byly dostupné každému. Důležitá je pro nás kvalita. Naše výrobky si můžete zakoupit nejen z pohodlí domova přes e-shop, ale také v kamenné prodejně, kterou najdete v Sedlčanech.

Svých zákazníků si velmi vážíme. Při prvním nákupu získáte slevový kupón v hodnotě 10 %, který lze využít při dalším nákupu. Založte si u nás účet a budete získávat samé výhody. Registrace vám zabere jen pár minut.

Připravujeme pro vás pestrou nabídku, která se zaměřuje na aktuální módní trendy. S výběrem vám rádi poradíme, pokud budete potřebovat, neváhejte nás kontaktovat. Budeme se těšit. Největší odměnou pro nás je spokojený zákazník!