Kategorie

Výrobci

Odběr novinek [Newsletter]

Kanál RSS

Nebyl přidán žádný RSS kanál

Trika krátký a dlouhý rukáv

Produkty se nachází v podkategoriích níže
Trika krátký a dlouhý rukáv

Pánská trika tvoří...

Pánská trika tvoří neodmyslitelnou součást našeho šatníku. V naší nabídce najdete pánská trika dlouhý rukáv i pánská trika s krátkým rukávem. Muži kladou důraz nejen na moderní design triček, ale také na komfort při nošení. Nabízíme pánská trika Loap, která splňují požadavky také náročnějších zákazníků. Materiál tvoří 100 % bavlna, jež je vysoce prodyšná a velmi příjemná na tělo. Můžete zvolit buď klasická jednobarevná trička, nebo pánská trika s potiskem, které jsou více ležérní a hodí se zejména k volnočasovým aktivitám. Pánská trika s dlouhým rukávem oceníte v chladnějším počasí, opět kopírují aktuální módní trendy. Ačkoliv mají všechna pánská trička sportovní design, neznamená to, že jsou určena výhradně pro sport. Jde o trička určená ke každodennímu nošení, vhodná pro každého muže bez ohledu na věk a postavu. Dopřejte si kvalitní trička, ve kterých se budete cítit dobře. Nyní máme akci na pánská trika s krátkým i dlouhým rukávem, využijte jedinečných slev a udělejte radost sobě nebo svým blízkým.   

Více

Podkategorie

  • Krátký rukáv

    Pánská trika s krátkým rukávem můžete nosit prakticky po celý rok. Hodí se ke sportu, do města nebo do přírody. Pánská trika značky Loap s krátkým rukávem jsou maximálně prodyšná, odvádí pot a navíc se příjemně nosí. Samozřejmostí je moderní design. Materiál tvoří 100 % bavlna, výstřih je jednoduše kulatý. Vybírat můžete z mnoha různých barevných variací, od praktické bílé a černé, až po červenou, zelenou, modrou, žlutou a mnoho dalších. Velmi oblíbená jsou pánská trika s krátkým rukávem s potiskem nebo nápisem. Působí velmi ležérně a stylově, perfektně se hodí k džínům. Výběr je skutečně pestrý, z naší nabídky si vybere každý. Pánská trika krátký rukáv jsou vhodné ke každodennímu nošení. 

  • Dlouhý rukáv

    Stylová pánská trika dlouhý rukáv využijete zejména v zimním nebo chladnějším počasí. Jsou speciálně uzpůsobená potřebám mužů. Důraz je kladen na kvalitu materiálu, který tvoří 100 % bavlna, ale také moderní design a pohodlný střih. Nabízíme pánská trika s dlouhým rukávem v mnoha barevných variacích od klasické černé a bílé, až po červenou, modrou, zelenou či šedou. Většina pánských triček má potisk nebo nápis. Pánská trika s dlouhým rukávem mají sportovně elegantní design, můžete je nosit nejen ke sportu, ale také do města či do přírody. Perfektně se hodí k džínům nebo jiným sportovním kalhotám. Nabízíme pánská trika dlouhý rukáv v mnoha barevných variacích i velikostech, abyste si tak snadno našli to, co hledáte.   

  • Trika BASTARD

    Trička s vtipným potiskem