Kategorie

Výrobci

Odběr novinek [Newsletter]

Kanál RSS

Nebyl přidán žádný RSS kanál

Plážové

Produkty se nachází v podkategoriích níže
Plážové

Plážová obuv dámská, pánská, dětská

Podkategorie

 • Dámská plážová obuv

  Dámská plážová obuv je neodmyslitelně spojena se sluncem provoněnými dny. V létě u vody potřebujeme takovou, ve které se budeme cítit příjemně za každé situace. Patří sem dámské gumové pantofle, které dokonale přilnou k noze, netlačí a zároveň jim nevadí voda. Jen si to představte, procházíte se po pláži, na noze máte pohodlné pantofle, které se lehce zanořují do písku. Každý krok je lehký a příjemný. Sem tam vám nohy „olízne“ moře. Nemusíte jen snít, vyrazit k moři můžeme v letním i zimním období. A pokud se k moři nechystáte, dámské plážové boty vám dobře poslouží také v aquaparku nebo do veřejných sprch po cvičení.

  Nabízíme dámské žabky a sportovní pantofle značky Loap určené k běžnému nošení pro parné letní dny. V těchto žabkách budete mít nohy jako v bavlnce. Loap přináší tento model hned v několika barevných variacích. Žabky patří mezi nejoblíbenější letní obuv vůbec. Pořiďte si jedny už nyní za skvělou cenu, kterou nyní nabízíme. Plážová obuv by neměla chybět ve vašem šatníku.

 • Pánská plážová obuv

  Pánská plážová obuv tvoří poněkud specifickou skupinu obuvi. Je neodmyslitelně spojena s horkými letními dny, ale využít jej lze prakticky po celý rok. Plážová obuv je pohodlná a velmi lehká. V létě dáváme přednost obuvi, ve které se nám nebude potit noha. Důležitá je prodyšnost. Žádná jiná obuv není tolik prodyšná, jako právě klasické žabky nebo gumové pantofle. Tyto pantofle jsou vyrobené z omyvatelného materiálu. Vůbec nevadí, když se namočí, guma rychle uschne. Muži si potrpí na jednoduchosti. Značka Loap přináší pánské pantofle v jednoduchých barvách, kterým dominuje černá.

  Je jen na vás, zda dáte přednost klasickým žabkám nebo raději zvolíte pantofle. Žabky patří mezi nejoblíbenější letní obuv vůbec, ne každému však nazouvání mezi prsty vyhovuje. Obuv vás nesmí nikde tlačit, aby se nedělaly puchýře a otlaky. Vždy dbejte na správnou velikost a vsaďte na maximální komfort, který vám Loap nabízí. Využijte nyní akční cenu, za kterou plážovou obuv můžete nakoupit.

 • Dětská plážová obuv

  Také pro naše nejmenší máme připravenou dětskou plážovou obuv, ve které se budou cítit příjemně. Dětská obuv má svá specifika. S ohledem na to, že noha stále roste, je potřeba vždy pečlivě vybírat vhodnou velikost. Bota nesmí být malá, protože dítě by bolela noha, ani velká, aby nezakopávalo. Ideální nadměrek činí 1 – 1,5 cm. V případě dětské plážové obuvi raději max kolem 1 cm. Přinášíme dětské plážové žabky NELL, které jsou určené k běžnému nošení, ale také na pláž. Nemusíte se obávat, že dítě nebude mít nohu pevně ukotvenou. Stélka je tvarovaná a pevné popruhy drží nohu přesně tak, jak je potřeba.

  Nabízíme dětskou plážovou obuv hned v několika barevných variacích a velikostech. Žabky využijete také v průběhu roku například do krytých bazénů. Nenechávejte dítě chodit naboso ve veřejných sprchách. Nejenže může uklouznout, ale také snadno chytit plíseň. Využijte akční ceny, za kterou nyní dětskou plážovou obuv prodáváme.