Kategorie

Výrobci

Odběr novinek [Newsletter]

Kanál RSS

Nebyl přidán žádný RSS kanál

Trekové

Produkty se nachází v podkategoriích níže
Trekové

Trekové boty dámské, pánské, dětské

Podkategorie

 • Dámské trekové boty

  Dámská treková obuv tvoří důležitou součást výbavy každého aktivního člověka. Ženy vybírají sportovní obuv nejen podle komfortu, ale kladou důraz také na design. Před samotným výběrem je důležité zvážit, jak často budete trekovou obuv nosit a do jakého terénu. Obecně platí, že čím horší a členitější terén, tím pevnější obuv bychom měli mít. Samozřejmostí je také vysoká odolnost materiálu a nepromokavost.

  V naší nabídce najdete dámskou trekovou a multifunkční obuv, kterou využijete nejen při výšlapu po horách, ale také na výlety či procházky v lese. Samozřejmostí je protiskluzová podrážka, lehkost a maximální komfort. Ty nejlepší vlastnosti dává obuvi funkční membrána, která umožňuje nohám dýchat. Tato membrána by měla být součástí všech trekových bot, protože jedině tak budete mít jistotu, že se vám nohy nebudou potit ani vám na ně nebude zima. Vyberte si z pestré nabídky dámských trekových bot, které nyní nabízíme ve slevách.

 • Pánské trekové boty

  Pánská treková obuv by neměla chybět v šatníku žádného muže. Můžete ji využít k jakýmkoliv volnočasovým aktivitám, obzvláště vhodné jsou na dlouhé túry. Nízká treková obuv je vhodná i na běžné procházky, vysoká treková obuv pánská je ideální na vysokohorskou turistiku. Důležitými vlastnostmi je lehkost, komfort, nepromokavost a univerzálnost.

  Nízké modely do lehkého terénu vám poskytnou oporu při lehké a střední turistice. Pánská treková obuv s oporou kotníku se stane spolehlivým společníkem při aktivní vysokohorské turistice. Pohodlné trekové boty si pořiďte v každém případě, nikdy nevíte, kdy se vám budou hodit. Pokud chcete mít nohy neustále v suchu, v teple a v pohodlí, tento typ obuvi vám vše poskytne na 100 %. Samozřejmostí je funkční membrána, která umožňuje noze dýchat. Vsaďte na kvalitu, kterou oceníte na každém kroku.

 • Dětské trekové boty

  Děti si zaslouží maximálně pohodlnou obuv, která splní jejich požadavky. Dětská treková obuv je vhodná pro celoroční nošení, zejména pak na delší výlety a volnočasové aktivity. Dětské sportovní boty vhodné do terénu bychom měli vybírat velice pečlivě, protože klenba dětské nohy je velice křehká. Treková obuv dětská musí být především lehká, prodyšná a vzdušná.

  Nabízíme dětskou trekovou obuv od značky Grisport. Boty jsou vyrobeny z přírodního materiálu a konstruovány s ohledem na přísná zdravotní kritéria. Díky membráně Gritex a podešvi Vibram máte jistotu pohodlí na každém kroku. Dopřejte svým dětem to nejlepší, zaslouží si to. Ačkoliv dětská noha rychle roste, nevyplatí se na obuvi šetřit. Trekovou obuv navíc můžete využít prakticky po celý rok, v zimě stačí dokoupit teplou vložku, v létě se noha nepotí, neboť obuv je dostatečně prodyšná. Samozřejmostí je také atraktivní vzhled.