Kategorie

Výrobci

Odběr novinek [Newsletter]

Kanál RSS

Nebyl přidán žádný RSS kanál

Krátký rukáv

Počet produktů: 64
Krátký rukáv

Nedílnou součástí každého šatníku jsou trička, která má v šatníku snad každý. V naší nabídce můžete najít trika rozmanitých barev, designových potisků a elegantních střihů. Takže pokud hledáte trika, která jsou praktická, sportovní, modní a trendy, tak jste tu správně. Naleznete u nás trika značky Loap, Nell, NorthFinder a Bastard, která představují kvalitu mezi tričkami. Tak neváhejte, a udělejte radost sobě či blízkým značkovým trikem, které potěší, jak kvalitou tak i cenovou relací.

Trička Loap - Patří k velmi oblíbeným na českém trhu. Materiál představuje špičkovou kvalitu a zaručuje tak příjemné a pohodlné nošení.

Trička Nell - Trička značky Nell se snaží upoutat zákazníka jedinečným designem, který se dá snadno na tričko vyjádřit právě jeho potiskem. Věříme, že takové triko naleznete právě u nás.

Trička Northfinder - Tato trička mají společný znak, kterým je, že trika s potiskem jsou vyrobeny z celoplošně potištěného materiálu, který sleduje nejnovější trendy. Tyto designové kousky triček Northfinder dodávají každému svému nositeli možnost vyjádřit svou osobnost.

Více

Produktů na stránce

Produktů na stránce