Slipové

Katalog

Povolené filtry:
  Velikost oblečení
  Výrobce
  Podmínka

  Informace

  Nové produkty

  Slipové

  Myslíte si, že klasické slipové pánské plavky už dávno vyšly z módy? Opak je pravdou! Tento styl je nadčasový a stále má mnoho příznivců, kteří o jiných plavkách ani nechtějí slyšet. Jde o klasické pánské plavky, které muže nijak neomezují, rychle usychají a nestudí tolik, jako například pánské plavky s nohavičkou. Každý muž si může vybrat přesn...

  Myslíte si, že klasické slipové pánské plavky už dávno vyšly z módy? Opak je pravdou! Tento styl je nadčasový a stále má mnoho příznivců, kteří o jiných plavkách ani nechtějí slyšet. Jde o klasické pánské plavky, které muže nijak neomezují, rychle usychají a nestudí tolik, jako například pánské plavky s nohavičkou. Každý muž si může vybrat přesně takové plavky, které vyhovují jeho preferencím.

  Dopřejte si plážovou klasiku, takzvané adamky, ve kterých se snadno opálíte, jsou velice pohodlné a především praktické. Současné módní trendy nabízí svěží a mladistvé motivy, které k létu neodmyslitelně patří. Nabízíme pánské plavky od značky Litex. Tento český výrobce je zárukou kvality a elegance. Můžete vybírat z mnoha barevných variací, plavky jsou ušité z rychleschnoucího materiálu, drží tvar a odolávají slunečnímu záření i chlóru. Samozřejmostí je také snadná údržba, plavky lze vyprat v pračce při nízké teplotě. Dopřejte si to nejlepší a vyberte si jeden z modelů, které najdete v naší nabídce.

  Zobrazit

  Slipové Počet produktů: 10

  Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek
  Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek