S nohavičkou

Katalog

Informace

Nové produkty

Slevy

S nohavičkou

Sháníte pánské plavky, které mají styl? Pak zvolte pánské plavky s nohavičkou, ve kterých se budete cítit perfektně za každé situace. Jedná se o velice moderní střih, který si oblíbily všechny generace mužů. Tyto plavky připomínají boxerky. Velkou výhodou je, že tvarují postavu a jsou velice slušivé. Střih je řešen tak, aby plavky nikde netlačil...

Sháníte pánské plavky, které mají styl? Pak zvolte pánské plavky s nohavičkou, ve kterých se budete cítit perfektně za každé situace. Jedná se o velice moderní střih, který si oblíbily všechny generace mužů. Tyto plavky připomínají boxerky. Velkou výhodou je, že tvarují postavu a jsou velice slušivé. Střih je řešen tak, aby plavky nikde netlačily a neškrtily. Samozřejmostí je kvalitní rychleschnoucí materiál. Plavky velmi rychle uschnou na vzduchu a nebudou vás tedy dlouho studit. Pánské plavky s nohavičkou krásně drží tvar, lze si vybrat z mnoha barevných variací.

Přinášíme pánské plavky s nohavičkou od českého výrobce Litex, na jehož produkty se můžete 100 % spolehnout. Buďte trendy a jděte s módou. Nové plavky se nikdy neztratí, ať už se chystáte k moři, k rybníku nebo k bazénu, bez pohodlných a praktických plavek se zkrátka neobejdete. Tyto pánské plavky lze vyprat v pračce na nižší stupeň, jistě oceníte jednoduchou údržbu a dlouhou životnost. Tento typ plavek rozhodně není určen pouze na jednu sezónu.

Zobrazit

S nohavičkou Počet produktů: 15

Zobrazeno 1 – 15 z 15 položek
Zobrazeno 1 – 15 z 15 položek