Rukavice

Katalog

Informace

Nové produkty

Rukavice

Dámské zimní a lyžařské rukavice

Jakmile se venku ochladí a teploty klesnou k bodu mrazu, bez rukavic se zkrátka neobejdeme. Mít zkřehlé a věčně zmrzlé prsty není nic příjemného a kapsy to většinou nezachrání. Naprostou nezbytností jsou rukavice zejména na horách. Nabízíme stylové dámské zimní rukavice, ve kterých se budete cítit pohodlně, a zár...

Dámské zimní a lyžařské rukavice

Jakmile se venku ochladí a teploty klesnou k bodu mrazu, bez rukavic se zkrátka neobejdeme. Mít zkřehlé a věčně zmrzlé prsty není nic příjemného a kapsy to většinou nezachrání. Naprostou nezbytností jsou rukavice zejména na horách. Nabízíme stylové dámské zimní rukavice, ve kterých se budete cítit pohodlně, a zároveň se stanou dokonalým módním doplňkem k vašemu outfitu. Rukavice, šály a čepice tvoří neodmyslitelnou zimní výbavu, která by rozhodně neměla v našem šatníku chybět. Hledáte zimní rukavice na běžné nošení? Pak vsaďte na fleesové rukavice Loap, které jsou ušity z lehkého a příjemného materiálu, nikterak vás neomezují a krásně zahřejí. Ještě teplejší jsou softshellové rukavice s dokonalou membránou, díky které budete mít ruce neustále v suchu a v teple.

Chystáte se na lyže a vaše lyžařské rukavice už něco pamatují? Pořiďte si u nás nové! Přinášíme pestrou nabídku dámských lyžařských rukavic Loap v různém barevném provedení. Zvolte si takové, které budou dokonale ladit k vašemu lyžařskému oblečení.

Zobrazit

Rukavice Počet produktů: 22

na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 22 položek
Zobrazeno 1 – 15 z 22 položek