Dětské

Informace

Nové produkty

Slevy

Dětské

Dětské batohy

Hledáte originální batohy do školy i do školky pro vaše nejmenší? V nabídce najdete sportovní i praktické batohy, které děti využijí na svačiny a drobné hračky. Dětské batohy jsou veselé a především pohodlné, splňují veškeré bezpečnostní normy. Nabízíme oblíbené dětské batohy od značky Loap, na které se můžete 100 % spolehnout. Spe...

Dětské batohy

Hledáte originální batohy do školy i do školky pro vaše nejmenší? V nabídce najdete sportovní i praktické batohy, které děti využijí na svačiny a drobné hračky. Dětské batohy jsou veselé a především pohodlné, splňují veškeré bezpečnostní normy. Nabízíme oblíbené dětské batohy od značky Loap, na které se můžete 100 % spolehnout. Speciální materiál je vysoce odolný proti roztržení a je ošetřen zátěrem. Je tak zajištěna 100 % nepromokavost a oděruvzdornost tkaniny.

Samozřejmostí jsou polstrovaná záda, která zaručí dostatečný komfort a k dispozici jsou také praktické postranní kapsy. Bez malého batůžku se neobejde žádný malý výletník. Využijte naší slevové nabídky a pořiďte dětský batoh za skvělou cenu.

Zobrazit

Dětské V této kategorii není žádné zboží.