Dětská plážová obuv

Katalog

Povolené filtry:
  Color
  Výrobce
  Podmínka

  Informace

  Nové produkty

  Dětská plážová obuv

  Také pro naše nejmenší máme připravenou dětskou plážovou obuv, ve které se budou cítit příjemně. Dětská obuv má svá specifika. S ohledem na to, že noha stále roste, je potřeba vždy pečlivě vybírat vhodnou velikost. Bota nesmí být malá, protože dítě by bolela noha, ani velká, aby nezakopávalo. Ideální nadměrek činí 1 – 1,5 cm. V případě dětské pl...

  Také pro naše nejmenší máme připravenou dětskou plážovou obuv, ve které se budou cítit příjemně. Dětská obuv má svá specifika. S ohledem na to, že noha stále roste, je potřeba vždy pečlivě vybírat vhodnou velikost. Bota nesmí být malá, protože dítě by bolela noha, ani velká, aby nezakopávalo. Ideální nadměrek činí 1 – 1,5 cm. V případě dětské plážové obuvi raději max kolem 1 cm. Přinášíme dětské plážové žabky NELL, které jsou určené k běžnému nošení, ale také na pláž. Nemusíte se obávat, že dítě nebude mít nohu pevně ukotvenou. Stélka je tvarovaná a pevné popruhy drží nohu přesně tak, jak je potřeba.

  Nabízíme dětskou plážovou obuv hned v několika barevných variacích a velikostech. Žabky využijete také v průběhu roku například do krytých bazénů. Nenechávejte dítě chodit naboso ve veřejných sprchách. Nejenže může uklouznout, ale také snadno chytit plíseň. Využijte akční ceny, za kterou nyní dětskou plážovou obuv prodáváme.

  Zobrazit

  Dětská plážová obuv Je zde 1 produkt.

  Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
  Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky