Košile

Katalog

Informace

Nové produkty

Košile

Dámské košile

Košile nesmí chybět v žádném šatníku. Jsou vhodné do společnosti, na významné události, nebo pouze pokud se chcete cítit elegantně a příjemně. V této kategorii naleznete outdoorové košile vhodné na cestování a na výlety do přírody.  Košile jsou nedílnou součástí našeho života, tudíž mohou být i zajímavým dárkem, který potěší každéh...

Dámské košile

Košile nesmí chybět v žádném šatníku. Jsou vhodné do společnosti, na významné události, nebo pouze pokud se chcete cítit elegantně a příjemně. V této kategorii naleznete outdoorové košile vhodné na cestování a na výlety do přírody.  Košile jsou nedílnou součástí našeho života, tudíž mohou být i zajímavým dárkem, který potěší každého.

Košile jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, příjemných při nošení. Lehký, vzdušný materiál, který rychle uschne i když jste na výletě a nesete na zádech turistický batoh.            

Nabízíme pánské košile i košile dámské s krátkým rukávem. Košile s krátkým rukávem jsou vhodné pro horké letní dny, ve kterých se budete díky těmto unikátním kouskům cítit pohodlně a především příjemně. Vhodná je kombinace jak k turistickým kalhotám, tak v létě k oblíbeným dámským kraťasům, které naleznete taktéž na našem e-shopu.

Zobrazit

Košile Počet produktů: 5

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek