Košile

Katalog

Povolené filtry:
  Velikost oblečení
  Výrobce
  Podmínka

  Informace

  Nové produkty

  Slevy

  Košile

  Dámské košile

  Košile nesmí chybět v žádném šatníku. Jsou vhodné do společnosti, na významné události, nebo pouze pokud se chcete cítit elegantně a příjemně. V této kategorii naleznete outdoorové košile vhodné na cestování a na výlety do přírody.  Košile jsou nedílnou součástí našeho života, tudíž mohou být i zajímavým dárkem, který potěší každéh...

  Dámské košile

  Košile nesmí chybět v žádném šatníku. Jsou vhodné do společnosti, na významné události, nebo pouze pokud se chcete cítit elegantně a příjemně. V této kategorii naleznete outdoorové košile vhodné na cestování a na výlety do přírody.  Košile jsou nedílnou součástí našeho života, tudíž mohou být i zajímavým dárkem, který potěší každého.

  Košile jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, příjemných při nošení. Lehký, vzdušný materiál, který rychle uschne i když jste na výletě a nesete na zádech turistický batoh.            

  Nabízíme pánské košile i košile dámské s krátkým rukávem. Košile s krátkým rukávem jsou vhodné pro horké letní dny, ve kterých se budete díky těmto unikátním kouskům cítit pohodlně a především příjemně. Vhodná je kombinace jak k turistickým kalhotám, tak v létě k oblíbeným dámským kraťasům, které naleznete taktéž na našem e-shopu.

  Zobrazit

  Košile Počet produktů: 4

  Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
  Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek