S košíčky B,C,D,E

Informace

Nové produkty

S košíčky B,C,D,E

V naší nabídce dámských plavek najdete modely od značky Litex, které představují různé velikosti košíčků podprsenek. Můžete kombinovat kalhotky a podprsenku v různých velikostech. Tento speciální obvod podprsenky využijete v případě, že vám standardní číslování nesedí. Vaše ňadra jsou objemnější, potřebujete dokonalou oporu a také vytvarovat ňad...

V naší nabídce dámských plavek najdete modely od značky Litex, které představují různé velikosti košíčků podprsenek. Můžete kombinovat kalhotky a podprsenku v různých velikostech. Tento speciální obvod podprsenky využijete v případě, že vám standardní číslování nesedí. Vaše ňadra jsou objemnější, potřebujete dokonalou oporu a také vytvarovat ňadra tak, abyste měla krásný dekolt.

Značka Litex je český výrobce, který se zaměřuje nejen na dámské oblečení a spodní prádlo, ale také kvalitní plavky. Přináší oblečení také pro ženy, které mají problematickou postavu a potřebují některé partie elegantně skrýt a jiné zase vyzdvihnout. Litex sází na skutečnost, že každá žena může být krásná, důležité je dostatečné sebevědomí, které ženám často chybí. Nemůžete-li najít vhodnou velikost podprsenky, vsaďte na jistotu a dopřejte si to nejlepší. Česká značka vám zaručí maximální spokojenost.

Zobrazit

S košíčky B,C,D,E Počet produktů: 2

Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek
Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek