Kategorie

Informace

Výrobci

Nové produkty

Slevy

Doprava

Dopravu zboží si můžete vybrat z následujících možností: Kurýrní služba DPD, Česká pošta Balík do ruky, Česká pošta Balík na poštu, na Slovensko pouze kurýrní služba DPD, převzetí zboží na výdejním místě v Sedlčanech.

Posíláme zboží ZDARMA (ČR) kurýrní službou DPD při objednávce nad 1800,-Kč 

Kurýrní služba DPD balík do ruky, dodání 2-3 pracovní dny, cena 139,-Kč. Oznámení o doručení 1 pracovní den předem SMS zprávou nebo e-mailem. V den doručení oznámení o čase doručení v rozmezí 3 hodin. Možnost změny doručení odpovědí na SMS nebo e-mailem. Možnost sledování doručování balíku na stránkách DPD.

Česká pošta Balík do ruky, dodání 2-3 pracovní dny, cena 159,-Kč. Oznámení o podání balíku SMS zprávou nebo e-mailem. Pokud doručovatel nezastihne objednatele na adrese doručení, zůstane balík uložený na poště 7 dní. Možnost sledování doručování balíku na stránkách České pošty.

Česká pošta Balík na poštu, dodání 2-3 pracovní dny, cena 149,-Kč. Oznámení o podání balíku SMS zprávou nebo e-mailem. Balík zůstane uložený na poště 7 dní. Možnost sledování doručování a uložení balíku na poště na stránkách České pošty.

Doprava na Slovensko, kurýrní služba DPD, dodání cca 4 pracovní dny, 239,-Kč. Oznámení o doručení 1 pracovní den předem SMS zprávou nebo e-mailem. V den doručení oznámení o čase doručení v rozmezí 3 hodin. Možnost změny doručení odpovědí na SMS nebo e-mailem.

Výdejní místo Sedlčany, osobní vyzvednutí zboží ve výdejním místě: SPORT & OUTDOOR, Na Potůčku 43, Sedlčany. Zde si také můžete objednáné zboží prohlédnout a vyzkoušet. U oblečení a obuvi Vám v případě potřeby nabídneme i jiné velikosti.

Platba zboží

Dobírka, zaplatíte dopravci v hotovosti při předání balíku.

Převodem na účet, po objednávce Vám zašleme co nejdříve v pracovní době fakturu s údaji k zaplacení zboží. Po přijetí peněz na náš bankovní účet, Vám ihned odesíláme objednané zboží. V případě, že máte možnost nám poslat e-mailem potvrzení o platbě z internet banky, tak zboží odesíláme ihned.

Hotově ve výdejním místě v Sedlčanech