Mikiny

Informace

Nové produkty

Slevy

Mikiny

V kategorii dětské mikiny najdete velmi pěkné a kvalitní kousky určené pro kluky i holky. Nabízíme dětské mikiny na zip od oblíbené značky Loap, která se zaměřuje na sportovní a ležérní design. Mikina s kapucí je velmi praktická, protože jednoduše poslouží jako čepice v případě potřeby. Navíc děti kapuci milují a často si ji navléknou raději než...

V kategorii dětské mikiny najdete velmi pěkné a kvalitní kousky určené pro kluky i holky. Nabízíme dětské mikiny na zip od oblíbené značky Loap, která se zaměřuje na sportovní a ležérní design. Mikina s kapucí je velmi praktická, protože jednoduše poslouží jako čepice v případě potřeby. Navíc děti kapuci milují a často si ji navléknou raději než čepici. Zejména pak v chladných podzimních dnech krásně vyniknou tyto teplé dětské mikiny v kombinaci s vestou. V kategorii dětské mikiny si přijdou na své chlapci i dívky. Nechybí pestrobarevný design, který malé děti tolik milují.

Především kvalita hraje u dětských mikin významnou roli. Proto materiál tvoří z velké části bavlna, která je velmi příjemná, nemačká se a perfektně sedí. V nabídce pro vás máme připraveno hned několik druhů dětských mikin, abyste si mohli zvolit takovou, která vašemu dítěti bude nejvíce slušet a vyhovovat.

Zobrazit

Mikiny Počet produktů: 15

Zobrazeno 1 – 15 z 15 položek
Zobrazeno 1 – 15 z 15 položek