Ledvinky, Kapsičky

Informace

Nové produkty

Ledvinky, Kapsičky

Ledvinky, kapsičky

Ledvinky a kapsičky představují praktické příruční zavazadlo, které snadno nahradí kabelku i batoh. Disponují menším prostorem, nicméně jsou velmi spolehlivé a osobní věci můžete mít stále u sebe. Vyberte si z naší nabídky originálních ledvinek, které oceníte zejména při sportovních aktivitách (na kole, při běhu a jiných). Le...

Ledvinky, kapsičky

Ledvinky a kapsičky představují praktické příruční zavazadlo, které snadno nahradí kabelku i batoh. Disponují menším prostorem, nicméně jsou velmi spolehlivé a osobní věci můžete mít stále u sebe. Vyberte si z naší nabídky originálních ledvinek, které oceníte zejména při sportovních aktivitách (na kole, při běhu a jiných). Ledvinky a kapsičky jednoduše zapnete kolem pasu. Jsou vyrobeny z kvalitního nepromokavého materiálu. Obsahují několik samostatných kapsiček, které lze využít na drobné cennosti.

 

Ledvinky a kapsičky nabízíme v různém designu. Stanou se vaším skvělým společníkem při sportu i na cesty, kdy potřebujete mít obě ruce volné a nosíte u sebe jen doklady. Vyberte si z různých barevných kombinací. Do ledvinky můžete umístit i láhev s vodou.

 

Zobrazit

Ledvinky, Kapsičky Počet produktů: 6

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek