Jednodílné

Katalog

Výrobce
Podmínka
Velikost obuvi

Informace

Slevy

Jednodílné

Zaujaly vás dámské plavky jednodílné? Pak vězte, že jejich nabídka je velice pestrá. Jednodílné plavky postupně vytlačují bikiny, přesto jsou tyto plavky stále oblíbené a žádané. Hodí se zejména do krytých bazénů nebo při sportování. Nabízíme sportovní dámské plavky jednodílné, které se perfektně přizpůsobí postavě, nikde netlačí a neomezují vás...

Zaujaly vás dámské plavky jednodílné? Pak vězte, že jejich nabídka je velice pestrá. Jednodílné plavky postupně vytlačují bikiny, přesto jsou tyto plavky stále oblíbené a žádané. Hodí se zejména do krytých bazénů nebo při sportování. Nabízíme sportovní dámské plavky jednodílné, které se perfektně přizpůsobí postavě, nikde netlačí a neomezují vás v pohybu. Nechte se inspirovat zajímavými modely plavek, které přináší oblíbená česká značka Litex. Najdete zde také plavky jednodílné dámské pro plnoštíhlé, které elegantně potlačí nedostatky postavy a vyzdvihnou vaše přednosti.

Jednodílné plavky se hodí nejen ke sportovcům, ale také na běžné plavání. Můžete si je obléknout na pláž a budete vypadat stejně elegantně, jako v bikinách. Někomu jednodílné plavky vyhovují více, než dvoudílné. Nebudete si připadat tak „odhalená“ a navíc máte schované bříško, které patří k rizikovým partiím. Nejdůležitější je, abyste se v plavkách cítila dobře. Vsaďte na jistotu.

Zobrazit

Jednodílné Počet produktů: 29

na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 29 položek
Zobrazeno 1 – 15 z 29 položek