Dětské trekové boty

Katalog

Povolené filtry:
  Dostupnost
   Podmínka

    Informace

    Nové produkty

    Slevy

    Dětské trekové boty

    Děti si zaslouží maximálně pohodlnou obuv, která splní jejich požadavky. Dětská treková obuv je vhodná pro celoroční nošení, zejména pak na delší výlety a volnočasové aktivity. Dětské sportovní boty vhodné do terénu bychom měli vybírat velice pečlivě, protože klenba dětské nohy je velice křehká. Treková obuv dětská musí být především lehká, prod...

    Děti si zaslouží maximálně pohodlnou obuv, která splní jejich požadavky. Dětská treková obuv je vhodná pro celoroční nošení, zejména pak na delší výlety a volnočasové aktivity. Dětské sportovní boty vhodné do terénu bychom měli vybírat velice pečlivě, protože klenba dětské nohy je velice křehká. Treková obuv dětská musí být především lehká, prodyšná a vzdušná.

    Nabízíme dětskou trekovou obuv od značky Grisport. Boty jsou vyrobeny z přírodního materiálu a konstruovány s ohledem na přísná zdravotní kritéria. Díky membráně Gritex a podešvi Vibram máte jistotu pohodlí na každém kroku. Dopřejte svým dětem to nejlepší, zaslouží si to. Ačkoliv dětská noha rychle roste, nevyplatí se na obuvi šetřit. Trekovou obuv navíc můžete využít prakticky po celý rok, v zimě stačí dokoupit teplou vložku, v létě se noha nepotí, neboť obuv je dostatečně prodyšná. Samozřejmostí je také atraktivní vzhled.

    Zobrazit

    Dětské trekové boty V této kategorii není žádné zboží.