Čepice / Šály

Informace

Nové produkty

Slevy

Čepice / Šály

Malé děti se bez čepice neobejdou prakticky po celý rok. Dětské čepice a šály tak tvoří neodmyslitelnou součást dětského šatníku. I když šály často nahradí praktičtější nákrčník, dětská šála je velmi elegantní. Pokud chcete mít svou holčičku nebo chlapce oblečené stylové, pak bude šála skutečně jedinečným doplňkem. V naší nabídce najdete kvalitn...

Malé děti se bez čepice neobejdou prakticky po celý rok. Dětské čepice a šály tak tvoří neodmyslitelnou součást dětského šatníku. I když šály často nahradí praktičtější nákrčník, dětská šála je velmi elegantní. Pokud chcete mít svou holčičku nebo chlapce oblečené stylové, pak bude šála skutečně jedinečným doplňkem. V naší nabídce najdete kvalitní dětské čepice Loap v několika variacích. Zimní dětské čepice pro nejmenší musí splňovat ty nejpřísnější požadavky.

Dětské zimní čepice kladou důraz na prodyšnost, musí perfektně sedět a přizpůsobit se dětské hlavičce i tomu, že děti jsou neustále v pohybu. Snadno se tak zapotí. Proto je důležitá maximální prodyšnost, aby měly hlavu neustále v suchu. Věnujte výběru dětských čepic a šál velkou pozornost a vsaďte na kvalitní materiál. Nejdůležitější je komfort a zdraví našich nejmenších. Zvolit můžete také praktický dětský zimní set, který se skládá z rukavic, šály a čepice ve stejném designu.

Zobrazit

Čepice / Šály Počet produktů: 3

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek