Pánská plážová obuv

Katalog

Povolené filtry:
  Color
  Výrobce
  Podmínka

  Informace

  Nové produkty

  Slevy

  Pánská plážová obuv

  Pánská plážová obuv tvoří poněkud specifickou skupinu obuvi. Je neodmyslitelně spojena s horkými letními dny, ale využít jej lze prakticky po celý rok. Plážová obuv je pohodlná a velmi lehká. V létě dáváme přednost obuvi, ve které se nám nebude potit noha. Důležitá je prodyšnost. Žádná jiná obuv není tolik prodyšná, jako právě klasické žabky neb...

  Pánská plážová obuv tvoří poněkud specifickou skupinu obuvi. Je neodmyslitelně spojena s horkými letními dny, ale využít jej lze prakticky po celý rok. Plážová obuv je pohodlná a velmi lehká. V létě dáváme přednost obuvi, ve které se nám nebude potit noha. Důležitá je prodyšnost. Žádná jiná obuv není tolik prodyšná, jako právě klasické žabky nebo gumové pantofle. Tyto pantofle jsou vyrobené z omyvatelného materiálu. Vůbec nevadí, když se namočí, guma rychle uschne. Muži si potrpí na jednoduchosti. Značka Loap přináší pánské pantofle v jednoduchých barvách, kterým dominuje černá.

  Je jen na vás, zda dáte přednost klasickým žabkám nebo raději zvolíte pantofle. Žabky patří mezi nejoblíbenější letní obuv vůbec, ne každému však nazouvání mezi prsty vyhovuje. Obuv vás nesmí nikde tlačit, aby se nedělaly puchýře a otlaky. Vždy dbejte na správnou velikost a vsaďte na maximální komfort, který vám Loap nabízí. Využijte nyní akční cenu, za kterou plážovou obuv můžete nakoupit.

  Zobrazit

  Pánská plážová obuv Počet produktů: 8

  Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek
  Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek