Dámské trekové boty

Katalog

Informace

Slevy

Dámské trekové boty

Dámská treková obuv tvoří důležitou součást výbavy každého aktivního člověka. Ženy vybírají sportovní obuv nejen podle komfortu, ale kladou důraz také na design. Před samotným výběrem je důležité zvážit, jak často budete trekovou obuv nosit a do jakého terénu. Obecně platí, že čím horší a členitější terén, tím pevnější obuv bychom měli mít. Samo...

Dámská treková obuv tvoří důležitou součást výbavy každého aktivního člověka. Ženy vybírají sportovní obuv nejen podle komfortu, ale kladou důraz také na design. Před samotným výběrem je důležité zvážit, jak často budete trekovou obuv nosit a do jakého terénu. Obecně platí, že čím horší a členitější terén, tím pevnější obuv bychom měli mít. Samozřejmostí je také vysoká odolnost materiálu a nepromokavost.

V naší nabídce najdete dámskou trekovou a multifunkční obuv, kterou využijete nejen při výšlapu po horách, ale také na výlety či procházky v lese. Samozřejmostí je protiskluzová podrážka, lehkost a maximální komfort. Ty nejlepší vlastnosti dává obuvi funkční membrána, která umožňuje nohám dýchat. Tato membrána by měla být součástí všech trekových bot, protože jedině tak budete mít jistotu, že se vám nohy nebudou potit ani vám na ně nebude zima. Vyberte si z pestré nabídky dámských trekových bot, které nyní nabízíme ve slevách.

Zobrazit

Dámské trekové boty Počet produktů: 7

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek