Bez výztuže

Informace

Nové produkty

Slevy

Bez výztuže

Neholdujete klasickým Push-up vycpávkám a kosticím? Pořiďte si dámské plavky bez výztuže, které vám dají potřebnou svobodu z plavání a sportování v plavkách. Tento typ dámských plavek si oblíbíte zejména v případě, že máte poprsí tak akorát a nepotřebujete jej opticky zvětšovat, ani podpírat velká ňadra. Tento typ plavek je sportovně laděný, jso...

Neholdujete klasickým Push-up vycpávkám a kosticím? Pořiďte si dámské plavky bez výztuže, které vám dají potřebnou svobodu z plavání a sportování v plavkách. Tento typ dámských plavek si oblíbíte zejména v případě, že máte poprsí tak akorát a nepotřebujete jej opticky zvětšovat, ani podpírat velká ňadra. Tento typ plavek je sportovně laděný, jsou velmi pohodlné a nebudou vás omezovat v pohybu.

V naší nabídce najdete dámské plavky bez výztuže v různých velikostech, ze kterých si vybere každá žena. Každá žena nestojí o Push-up vycpávky, které vám zvětší ňadra dvojnásobně. Podprsenka bez kostic nikde netlačí, je velice komfortní a je vhodná zejména k volnočasovým aktivitám. Dopřejte si maximální komfort, dámské plavky bez výztuže by neměly ve vašem šatníku chybět. Nikdy nevíte, kdy budete potřebovat opravdu pohodlné sportovní plavky, ve kterých se budete cítit sama sebou.

Zobrazit

Bez výztuže Počet produktů: 24

na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 24 položek
Zobrazeno 1 – 15 z 24 položek