Dámské

Informace

Nové produkty

Slevy

Dámské

Dámské plavky tvoří neodmyslitelnou součást naší letní výbavy. Plavky však nejsou spojeny pouze s letními aktivitami, ale využít je můžeme také v zimě. Například, když vyrazíme na dovolenou k moři, nebo jednoduše do krytého bazénu. Připravili jsme pro vás rozmanitou nabídku dvoudílných i jednodílných plavek v různých barvách, střizích a velikost...

Dámské plavky tvoří neodmyslitelnou součást naší letní výbavy. Plavky však nejsou spojeny pouze s letními aktivitami, ale využít je můžeme také v zimě. Například, když vyrazíme na dovolenou k moři, nebo jednoduše do krytého bazénu. Připravili jsme pro vás rozmanitou nabídku dvoudílných i jednodílných plavek v různých barvách, střizích a velikostech.

Plavky dámské dvoudílné jsou všeobecně velmi oblíbené. Skládají se z podprsenky a kalhotek, které jsou určené pro všechny typy postav. Vybrat můžete bokové, klasické či vysoké kalhotky, podprsenku s push-up efektem, bez vyztužení, s kosticemi i bez a nechybí také sportovní modely. Dámské plavky jednodílné oceníte zejména do krytých bazénů, nebo pokud chcete zakrýt určité nedostatky postavy. Při výběru plavek dbejte především na to, abyste se v nich cítila příjemně a plavky vám dobře seděly. Jestliže máte menší ňadra a toužíte po svůdném dekoltu, vsaďte na push-up efekt. Chcete-li v plavkách sportovat, vsaďte na sportovní plavky dámské jednodílné.

Zobrazit

Dámské Počet produktů: 146

na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 146 položek
Zobrazeno 1 – 15 z 146 položek