Pánská

Katalog

Color
Výrobce
Podmínka

Informace

Pánská

Hledáte pohodlnou pánskou obuv určenou pro volný čas? V naší nabídce si jistě vyberete přesně to, co potřebujete. Co přesně si představit pod „volnočasovou obuví“? Především sem spadají pánské boty, které se vyznačují maximálním komfortem a jsou určeny na procházky do města i do přírody, ale také outdoorová obuv, která je vhodná do extrémních po...

Hledáte pohodlnou pánskou obuv určenou pro volný čas? V naší nabídce si jistě vyberete přesně to, co potřebujete. Co přesně si představit pod „volnočasovou obuví“? Především sem spadají pánské boty, které se vyznačují maximálním komfortem a jsou určeny na procházky do města i do přírody, ale také outdoorová obuv, která je vhodná do extrémních podmínek. V naší nabídce najdete sportovní i turistickou obuv od značky Loap, ve které se budete cítit velmi příjemně. Mezi nejdůležitější vlastnosti této obuvi patří dostatečná prodyšnost, nepromokavost a odolnost. Samozřejmostí je, že boty musí být lehké, aby se nám v nich dobře chodilo.

Je také velmi důležité naučit se rozlišovat obuv outdoorovou a klasické tenisky. Outdorové boty jsou určeny například na vysokohorskou turistiku a můžete je nosit prakticky po celý rok. Tyto boty jsou nepromokavé a zároveň udrží nohu stále v teple. Turistická obuv se dále rozlišuje podle terénu. Doporučujeme vybírat obuv především na základě toho, k jakým účelům je budeme využívat nejčastěji. Na procházku do lesa si vystačíte s nízkými kotníkovými botami, náročnější treky však vyžadují opravdu kvalitní outdoorové obutí.

Zobrazit

Pánská Počet produktů: 7

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek