Turistické / Krosny

Informace

Nové produkty

Slevy

Turistické / Krosny

Batohy turistické – krosny

V naší nabídce najdete také krosny, což jsou dostatečně velké a prostorné batohy, se kterými můžete vyrazit na dovolenou. Krosna neboli turistický batoh vám umožní velký úložný prostor na oblečení i různé další potřeby. Výhodou krosen je jejich skladnost a snadná manipulace. Jednoduše si ji nasadíte na záda a můžete vy...

Batohy turistické – krosny

V naší nabídce najdete také krosny, což jsou dostatečně velké a prostorné batohy, se kterými můžete vyrazit na dovolenou. Krosna neboli turistický batoh vám umožní velký úložný prostor na oblečení i různé další potřeby. Výhodou krosen je jejich skladnost a snadná manipulace. Jednoduše si ji nasadíte na záda a můžete vyrazit kamkoliv potřebujete. Žádná kolečka, těžké zvedání ani tahání. Je to velmi jednoduché.

Součástí turistických batohů je také bederní pás, prsní spojka, boční kompresní popruhy. Nechybí dostatečný počet postranných kapes a samozřejmostí je integrovaná pláštěnka. Krosnu využijete v každém ročním období, na dovolenou k moři i do hor. Ať už se chystáte kamkoliv, buďte vždy připraveni. Využijte naší akční nabídky na turistické batohy.

Zobrazit

Turistické / Krosny Počet produktů: 6

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek