Trika dlouhý rukáv

Katalog

Informace

Nové produkty

Slevy

Trika dlouhý rukáv

Jsou velmi oblíbeným trendem v oblékání, a proto jsme pro Vás připravili pestrou a jedinečnou nabídku triček s dlouhým rukávem. Jsou určena pro každodenní nošení, protože jsou velmi pohodlná a padnou každému. Velmi oblíbená trička s dlouhým rukávem můžete využít do příjemného počasí, kdy ještě mikinu můžete nechat ve skříni. Oblíbená jsou trička...

Jsou velmi oblíbeným trendem v oblékání, a proto jsme pro Vás připravili pestrou a jedinečnou nabídku triček s dlouhým rukávem. Jsou určena pro každodenní nošení, protože jsou velmi pohodlná a padnou každému. Velmi oblíbená trička s dlouhým rukávem můžete využít do příjemného počasí, kdy ještě mikinu můžete nechat ve skříni. Oblíbená jsou trička, které mají potisk v pastelových barvách, ale klasika Vás také nezklame. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů.

Trička s dlouhým rukávem se hodí k džínám, ale také i ke sportovním kalhotám, které jsou v naší nabídce také.

Vyberte si z naší nabídky to správné, které padne Vám či Vašim příbuzným, kterým uděláte koupí určitě radost. U nás naleznete vždy oblečení dle aktuálních módních trendů.

Trička s dlouhým rukávem Nell - Tato trička jsou velmi krásným doplňkem pro Váš šatník. Díky nabídce několika velikostí si na své vysněné tričko s dlouhým rukávem přijde opravdu každý. Předností značky Nell je jemný potisk s moderními pastelovými barvičkami.

Trička s dlouhým rukávem NorthFinder - Tato trička vynikají svým designem, svými moderními potisky a především pestrými barvami. Trička s dlouhým rukávem od značky NorthFinder jsou vyráběny z kvalitních materiálů, které patří k velmi oblíbeným a to například i u mladších ročníků, kteří mají rádi experimenty s velkou škálou zářivých barev.

Trička s dlouhým rukávem Loap - Tato trička využijete opravdu do každého počasí. Hodí se v zimě pod bundu nebo na jaře, či na podzim, kdy přes ně můžete vzít vestu nebo mikinu od české značky Loap.

 

Zobrazit

Trika dlouhý rukáv Počet produktů: 21

na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 21 položek
Zobrazeno 1 – 15 z 21 položek