S výztuží

Informace

Nové produkty

Slevy

S výztuží

Nejsou vaše vnady takové, jak byste si představovala? Vyberte si jednoduše dámské plavky s výztuží, push-up efekt vám vytvoří krásný dekolt, který vám bude každý závidět. Plavky dámské s výztuží dokážou s postavou doslova kouzlit. Ňadrům dodají potřebný objem i krásný tvar. Nemusíte se stydět oblékat se do plavek, protože máte malá prsa. Díky vy...

Nejsou vaše vnady takové, jak byste si představovala? Vyberte si jednoduše dámské plavky s výztuží, push-up efekt vám vytvoří krásný dekolt, který vám bude každý závidět. Plavky dámské s výztuží dokážou s postavou doslova kouzlit. Ňadrům dodají potřebný objem i krásný tvar. Nemusíte se stydět oblékat se do plavek, protože máte malá prsa. Díky vyztuženým plavkám může mít každá žena sexy dekolt.

Při výběru dámských plavek dbejte na to, aby vám dokonale seděly, jak kalhotky, tak podprsenka. Velké košíčky vám neudělají push-up efekt, naopak vám budou prsa vypadávat a naopak menší košíčky vám budou prsa zmenšovat a nebudete se v nich cítit pohodlně. Vybírat můžete z mnoha střihů a barevných variací.

Zobrazit

S výztuží Počet produktů: 98

na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 98 položek
Zobrazeno 1 – 15 z 98 položek