Dvoudílné

Informace

Nové produkty

Slevy

Dvoudílné

Vybíráte plavky dámské dvoudílné? Pak jste v této kategorii správně. Dámské dvoudílné plavky patří mezi nejoblíbenější, dokážou s ženskou postavou doslova kouzlit. Můžete vybírat z mnoha různých barev a střihů, které jdou ruku v ruce s aktuálním módními trendy. Dvoudílné plavky se dělí do dalších podkategorií, a to na dvoudílné plavky s výztuží,...

Vybíráte plavky dámské dvoudílné? Pak jste v této kategorii správně. Dámské dvoudílné plavky patří mezi nejoblíbenější, dokážou s ženskou postavou doslova kouzlit. Můžete vybírat z mnoha různých barev a střihů, které jdou ruku v ruce s aktuálním módními trendy. Dvoudílné plavky se dělí do dalších podkategorií, a to na dvoudílné plavky s výztuží, bez výztuže a s košíčky velikosti B, C, D, E.

Plavky dvoudílné dámské s výztuží jsou vhodné pro ženy s menšími ňadry, které touží po svůdném dekoltu snů. Nemusíte chodit na plastiku prsou, abyste měla větší prsa. Stačí zvolit podprsenku s push-up efektem a váš dekolt neunikne pozornosti žádnému muži. Pokud vás příroda obdařila velkými ňadry, můžete zvolit podprsenku bez výztuže a třetí možnost tvoří dámské plavky s různou velikostí košíčků. Vybírat můžete z mnoha barevných kombinací, romantické růžové, rafinované červené, klasické černé či něžné bílé. Oblíbené jsou také barevné plavky a dámské plavky ozdobnými prvky. Nechte se inspirovat.

Zobrazit

Dvoudílné Počet produktů: 115

na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 115 položek
Zobrazeno 1 – 15 z 115 položek