Čepice / Šály

Informace

Nové produkty

Slevy

Čepice / Šály

Dámské zimní čepice

Ačkoliv počasí je zatím spíše letní, pomalu bychom se měli připravovat na chladné podzimní a zimní dny. Neodmyslitelnou zimní výbavu tvoří dámské zimní čepice, které zahřejí, a zároveň jde o stylový módní doplněk. Ženy si potrpí na slušivé a praktické čepice, ve kterých se budou cítit příjemně. Naše nabídka zahrnuje dámské če...

Dámské zimní čepice

Ačkoliv počasí je zatím spíše letní, pomalu bychom se měli připravovat na chladné podzimní a zimní dny. Neodmyslitelnou zimní výbavu tvoří dámské zimní čepice, které zahřejí, a zároveň jde o stylový módní doplněk. Ženy si potrpí na slušivé a praktické čepice, ve kterých se budou cítit příjemně. Naše nabídka zahrnuje dámské čepice značky Loap, které můžete využít nejen na hory, ale i pro běžné každodenní nošení. Všechny čepice jsou vyrobeny z hřejivého materiálu, který zároveň odvádí vlhkost. Nebude tak se v nich potit, ale vaše hlava bude krásně v teple. Důraz je kladen na zajímavý design, nechybí módní barvy, jako je růžová, fialová, červená, ale také klasická černá nebo bílá.

Je libo klasický kulíšek nebo čepice se zajímavými detaily? Máte pocit, že bambule jsou pouze pro děti? Pak jste na omylu. Dámské zimní čepice Loap Conrade jsou toho důkazem. Bambule jsou nadčasové, stylové a velmi rafinované. Naprostým hitem je zimní čepice Loap Ziva, která vyniká zajímavým designem. Je ušita z příjemného akrylu a můžete se na ní spolehnout i v té největší zimě. Sledujte také naši nabídku dámských zimních a lyžařských rukavic. Připravte se na zimu včas!

Zobrazit

Čepice / Šály Počet produktů: 85

na stránku
Zobrazeno 1 – 15 z 85 položek
Zobrazeno 1 – 15 z 85 položek