Kategorie

Výrobci

Odběr novinek [Newsletter]

Kanál RSS

Nebyl přidán žádný RSS kanál

Trika

Počet produktů: 2

Dětská trička...

Dětská trička tvoří neodmyslitelnou součást šatníku našich nejmenších. Dětských triček není nikdy dost, děti se snadno ušpiní a někdy je potřeba je převlékat i několikrát denně. Přinášíme veselá dětská trika s vtipnými potisky či v pestrých barvách, které jsou pro naše děti typické. Na své si přijdou kluci i holky. Můžete vybírat z několika velikostí. Dětská trička s dlouhým rukávem unosí vaše ratolest po celý rok, dětská trička s krátkým rukávem poskytnou dítěti volnost a hru bez omezení. Nabídce dominuje oblíbená značka Loap, která je zárukou kvality a spokojenosti. Důraz je kladen nejen na design, ale také na kvalitní materiál, který tvoří převážně bavlna. Ta je maximálně šetrná k citlivé dětské pokožce. Vyberte si u nás pro své dítě krásné tričko, které může nosit do školky, do školy, do města i na kolo. Volnost v pohybu a pohodlí, to jsou hlavní požadavky na dětské oblečení.

Více

Podkategorie

  • Krátký rukáv

    Do naší nabídky jsme pro vás připravili také dětská trička krátký rukáv, kterých vaše dítě určitě nemá dost. Dětská trička patří mezi oblečení, na které jsou kladeny vysoké nároky. Děti jsou neustále v pohybu, a proto potřebují pohodlné a kvalitní oblečení, ve kterém se budou cítit co nejlépe. Přinášíme dětská trička krátký rukáv v pestrém barevném provedení pro kluky i holky. Materiál tvoří 100% bavlna, která dokonale drží tvar. Trička se nesepírají, krásně se přizpůsobí dětské postavě a jsou prodyšné. Dětská trička Loap s krátkým rukávem máme nyní za skvělé ceny ve výprodeji. Ačkoliv jde převážně o sportovní trička, vězte, že nejsou určeny pouze ke sportovním aktivitám. Dětská trička s krátkým rukávem jsou vhodné do města, na hřiště i do školy. Vsaďte na kvalitu, kterou vaše děti ocení.

  • Dlouhý rukáv

    Dětská trička s dlouhým rukávem od značky Loap jsou ušity z velmi příjemného materiálu, který je maximálně šetrný k dětské pokožce. Dětských triček není nikdy dost, proto se držte hesla, čím více, tím lépe. Nyní můžete využít výprodeje triček. Nakoupíte tak kvalitní dětské tričko za super cenu. Materiál tvoří 100% bavlna, která má ty nejlepší vlastnosti. Je dostatečně prodyšná, hřejivá a měkká. Dětská trička tak drží tvar a barvu i po častém praní. Nabízíme dětská trička dlouhý rukáv v chlapeckých i dívčích barvách s oblíbenými potisky. Děti jsou neustále v pohybu, proto je potřeba, aby je oblečení nijak neomezovalo. Také musíte počítat s tím, že se dítě často a snadno ušpiní. Trička Loap splní požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků, kterými naši nejmenší nepochybně jsou. Vyberte své ratolesti veselé a pohodlné triko a ještě ušetříte.