Kategorie

Výrobci

Odběr novinek [Newsletter]

Kanál RSS

Nebyl přidán žádný RSS kanál

PLAVKY

Produkty se nachází v podkategoriích níže
PLAVKY

Výprodej plavek LITEX

Výprodej plavek LITEX

Využijte jedinečné nabídky a kupte si plavky Litex ve výprodeji za jedinečné ceny. Litex je tradiční český výrobce, který se zaměřuje zejména na kvalitu materiálu a maximální komfort. Výprodej plavek Litex vás jistě zaujme. Na své si přijde každá žena bez ohledu na věk a postavu. Vsaďte na profesionální design jednodílných i dvoudílných  dámských plavek. Výprodej plavek Litex vám otevírá nové možnosti. Vyberte si model, který se vám líbí, za skvělou cenu. Letos je ještě užijete a příští rok budou opět módní, protože dámské plavky Litex jsou doslova nadčasové. Litex kopíruje aktuální módy, v kolekcích převažují oblíbené vzory a pastelové barvy. Dopřejte si svobodu pohybu v kvalitních a mimořádně slušivých plavkách Litex.

Více

Podkategorie

 • Dámské

  Dámské plavky tvoří neodmyslitelnou součást naší letní výbavy. Plavky však nejsou spojeny pouze s letními aktivitami, ale využít je můžeme také v zimě. Například, když vyrazíme na dovolenou k moři, nebo jednoduše do krytého bazénu. Připravili jsme pro vás rozmanitou nabídku dvoudílných i jednodílných plavek v různých barvách, střizích a velikostech.

  Plavky dámské dvoudílné jsou všeobecně velmi oblíbené. Skládají se z podprsenky a kalhotek, které jsou určené pro všechny typy postav. Vybrat můžete bokové, klasické či vysoké kalhotky, podprsenku s push-up efektem, bez vyztužení, s kosticemi i bez a nechybí také sportovní modely. Dámské plavky jednodílné oceníte zejména do krytých bazénů, nebo pokud chcete zakrýt určité nedostatky postavy. Při výběru plavek dbejte především na to, abyste se v nich cítila příjemně a plavky vám dobře seděly. Jestliže máte menší ňadra a toužíte po svůdném dekoltu, vsaďte na push-up efekt. Chcete-li v plavkách sportovat, vsaďte na sportovní plavky dámské jednodílné.

 • Pánské

  Pánské plavky

 • Dívčí

  Dívčí plavky

 • Chlapecké

  Chlapecké plavky

 • Dětské

  Dětské plavky