Kategorie

Výrobci

Odběr novinek [Newsletter]

Kanál RSS

Nebyl přidán žádný RSS kanál

Pánské

Produkty se nachází v podkategoriích níže
Pánské

Pánské plavky

Podkategorie

 • Slipové

  Myslíte si, že klasické slipové pánské plavky už dávno vyšly z módy? Opak je pravdou! Tento styl je nadčasový a stále má mnoho příznivců, kteří o jiných plavkách ani nechtějí slyšet. Jde o klasické pánské plavky, které muže nijak neomezují, rychle usychají a nestudí tolik, jako například pánské plavky s nohavičkou. Každý muž si může vybrat přesně takové plavky, které vyhovují jeho preferencím.

  Dopřejte si plážovou klasiku, takzvané adamky, ve kterých se snadno opálíte, jsou velice pohodlné a především praktické. Současné módní trendy nabízí svěží a mladistvé motivy, které k létu neodmyslitelně patří. Nabízíme pánské plavky od značky Litex. Tento český výrobce je zárukou kvality a elegance. Můžete vybírat z mnoha barevných variací, plavky jsou ušité z rychleschnoucího materiálu, drží tvar a odolávají slunečnímu záření i chlóru. Samozřejmostí je také snadná údržba, plavky lze vyprat v pračce při nízké teplotě. Dopřejte si to nejlepší a vyberte si jeden z modelů, které najdete v naší nabídce.

 • S nohavičkou

  Sháníte pánské plavky, které mají styl? Pak zvolte pánské plavky s nohavičkou, ve kterých se budete cítit perfektně za každé situace. Jedná se o velice moderní střih, který si oblíbily všechny generace mužů. Tyto plavky připomínají boxerky. Velkou výhodou je, že tvarují postavu a jsou velice slušivé. Střih je řešen tak, aby plavky nikde netlačily a neškrtily. Samozřejmostí je kvalitní rychleschnoucí materiál. Plavky velmi rychle uschnou na vzduchu a nebudou vás tedy dlouho studit. Pánské plavky s nohavičkou krásně drží tvar, lze si vybrat z mnoha barevných variací.

  Přinášíme pánské plavky s nohavičkou od českého výrobce Litex, na jehož produkty se můžete 100 % spolehnout. Buďte trendy a jděte s módou. Nové plavky se nikdy neztratí, ať už se chystáte k moři, k rybníku nebo k bazénu, bez pohodlných a praktických plavek se zkrátka neobejdete. Tyto pánské plavky lze vyprat v pračce na nižší stupeň, jistě oceníte jednoduchou údržbu a dlouhou životnost. Tento typ plavek rozhodně není určen pouze na jednu sezónu.

 • Koupací šortky

  Pánské koupací šortky