Stany

Informace

Výrobci

Prohlédnuté produkty

Stan Loap EVERETT 3

L1760

Nový produkt

Stan Loap pro 3 osoby

Více informací

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

2 319,00 Kč s DPH

-580,00 Kč

2 899,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Dvouplášťový stan Loap EVERETT 3 má jednu ložnici pro 3 osoby. Podlepené švy a voděodolný zátěr na tropiku i podlážce. Vodní sloupec vnějšího pláště je 3000mm, podlážka má 5000mm vodní sloupec. Materiály jsou prodyšné, aby se stan uvnitř nerosil, čemuž také napomáhají dva ventilační otvory. Stan budete mít v kempu či na zahradě složený během pár minut, konstrukce se skládá pouze ze dvou prutů z materiálu durawrap. Váha stanu je 3,1kg

Vhodné obdobíléto
Počet osob3
Materiál (vnější stan)100% PL Diamond Graphic
Materiál (vnitřní stan)100% prodyšný PL
Materiál (podlážka)100% oxford
Materiál (konstrukce)7,9 mm durawrap
Švylepené
Konstrukcevnitřní
Pláště2
Apsidy1
Ložnice1
Vstupy1
Ventilační otvory2
Počet prutů2
Rozměry (cm) - vnější stan(50+210)*180*125
Rozměry (cm) - balení45 x 18

Vodní sloupec 3 000 mm znamená, že použitý materiál nepropustí 3 metry vody. Vodní sloupec je výška vody naměřená na válci, do něhož se postupně přilévá voda. Testovaný materiál tvoří dno válce a po proniknutí prvních tří kapek skrz materiál se na válci přečte údaj - výška "vodního sloupce". Jde tedy o výšku sloupce vody potřebnou k prosáknutí materiálu.

DRYTECH je vysoce kvalitní polyuretanový zátěr funkčního oblečení. Zátěr s mikroporézní strukturou je velmi pevný v tahu i odolný proti protržení. Zátěr s technologií DRYTECH vás spolehlivě udrží v suchu v nepříznivých klimatických a povětrnostních podmínkách a zároveň umožní odpařování vlhkosti směrem od těla při náročné fyzické aktivitě.

TSS – TAPE SEAM SEALING je speciální technologie termoplastické ochrany spočívající v důkladném podlepení švů.  Podlepené švy ze spodní strany svrchního oblečení zabraňují pronikání vlhkosti k tělu. Polyesterové nebo polyuretanové švy ošetřené technologií TSS vás spolehlivě udrží v suchu v nepříznivých klimatických i povětrnostních podmínkách.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Stan Loap EVERETT 3

Stan Loap EVERETT 3

Stan Loap pro 3 osoby